KLAFFBYRÅ, senempire,1800-tal.

291457. KLAFFBYRÅ, senempire,1800-tal.

Björkträ.
Längd 101cm.
Bredd 47cm.
Höjd 111cm.

Åldersslitage. Senare beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björkträ.
Längd 101cm.
Bredd 47cm.
Höjd 111cm.

Åldersslitage. Senare beslag.

Antal besök: 493