KARMSTOL, ek, Yngve Ekström, Swedese, 1900-talets mitt.

291448. KARMSTOL, ek, Yngve Ekström, Swedese, 1900-talets mitt.

Ryggen med läderrem
Rygghöjd 74, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage samt sitsen lite slapp i remmarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggen med läderrem
Rygghöjd 74, sitthöjd 43 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 783