KERAMIK, 6 delar, bland annat orientaliskt, 1900-tal.

291441. KERAMIK, 6 delar, bland annat orientaliskt, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat vas, tekanna, flakong
Högsta höjd 23,5 cm.

Slitage, skador, lagningar, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 23,5 cm.

Antal besök: 554