LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, höjd ca 55 cm.

291419. LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, höjd ca 55 cm.

9 ljuspunkter
Diameter ca 49, höjd ca 55 cm.

Bruksslitage, smuts samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 ljuspunkter

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 581