SOFFOR, 2 st, Leolux 1960/70-tal.

2914180. SOFFOR, 2 st, Leolux 1960/70-tal.

Tvåsitsig resp tresitsig. Mörkbetsat trä. Lösa stoppade dynor klädda i mörkbrunt läder. Längd 155 resp 213 cm, sitthöjd 38 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 466