KRISTINA LINDBLAD. "En man", signerad och daterad 1983 a tergo.

291395. KRISTINA LINDBLAD. "En man", signerad och daterad 1983 a tergo.

80 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 60 cm.

Antal besök: 1 947