KOPPARTUNNA, 1800-tal.

KOPPARTUNNA, 1800-tal.
291382. KOPPARTUNNA, 1800-tal.

Höjd ca 64 cm.
Handtag, knopp samt lejonmaskaroner i mässing.

Bruksslitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 64 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 10 679