12 st stötar finns.
En del med märkning.
Mortlar, höjd 5 - 10,5 cm.
Stötar, längd 12 - 16,5 cm.
Bruksslitage, skador.
12 st stötar finns.
En del med märkning.
Mortlar, höjd 5 - 10,5 cm.
Stötar, längd 12 - 16,5 cm.
Bruksslitage, skador.