ARMBANDUR, stål, Tissot, 1900-talets andra hälft.

291315. ARMBANDUR, stål, Tissot, 1900-talets andra hälft.

Längd ca. 4 cm.

Inskription. Bruksslitage. Etui ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 4 cm.

Antal besök: 684