PUNCHMUGGAR, 10 st. Silver, GAB, Stockholm.

291311. PUNCHMUGGAR, 10 st. Silver, GAB, Stockholm.

Punchmuggar med förgyllning på muggens insida, höjd 5,2 cm
Vikt ca 363 gram.

En punchmugg från Cesons, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 363 gram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 446