TAKLAMPOR, 2 stycken, Belid, 1900-talets fjärde kvartal.

291307. TAKLAMPOR, 2 stycken, Belid, 1900-talets fjärde kvartal.

Diameter 43 cm.
Justerbar höjd till tak.

Lätt bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 43 cm.
Justerbar höjd till tak.

Lätt bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 540