GOLVLAMPA, metall och trä, 1950-tal.

291281. GOLVLAMPA, metall och trä, 1950-tal.

Höjd 158 cm inklusive skärm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.
Metall med kraftigare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 158 cm inklusive skärm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 650