PARTI HANDDUKAR, 32 st, linne/bomull, monogramsignerade.
291274. PARTI HANDDUKAR, 32 st, linne/bomull, monogramsignerade.
6 st monogramsignerade TB (korsstygn) i rött.
11 st monogramsignerade TB i rött.
6 st monogramsignerade TB i vit.
6 st monogramsignerade HC (korsstygn) i rött.
3 st monogramsignerade IC (korsstygn) i rött.
Bruksslitage.
Handdukar i olika kvalité med olika monogram.
Bruksslitage.