SOLSTOL och TRÄDGÅRDSSTOLAR 2 st, 1900-tal.

291271. SOLSTOL och TRÄDGÅRDSSTOLAR 2 st, 1900-tal.

Ihopfällbara.

Slitage, fläckar, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihopfällbara.

Slitage, fläckar, spricka.

Antal besök: 1 149