ARMBANDSUR, Sindaco Automatic, stål.

2912222. ARMBANDSUR, Sindaco Automatic, stål.

Längd 39 mm.

Bruksslitage med repor samt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 39 mm.

Antal besök: 994