KJELL SUNDBERG. Motiv från Evert Taubes visa om Karl-Alfred och Ellinor, färglitografi, numrerad 137/390, signerad.

291221. KJELL SUNDBERG. Motiv från Evert Taubes visa om Karl-Alfred och Ellinor, färglitografi, numrerad 137/390, signerad.

31 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 343