Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
KJELL SUNDBERG. Motiv från Evert Taubes visa om Karl-Alfred och Ellinor, färglitografi, numrerad 137/390, signerad.
291221. KJELL SUNDBERG. Motiv från Evert Taubes visa om Karl-Alfred och Ellinor, färglitografi, numrerad 137/390, signerad.
31 x 42 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 42 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
1 981