KARMSTOL, rokoko, benavslut i ball and claw.

291220. KARMSTOL, rokoko, benavslut i ball and claw.

Svartmålad.

Slitage, renoverad och kompletterad, senare sits, lagningar, färgbortfall, märken, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartmålad.

Antal besök: 1 401