KRUKOR med LOCK, 5 st, koppar, 1800-tal.

291202. KRUKOR med LOCK, 5 st, koppar, 1800-tal.

Totalhöjd ca 17 - 38 cm.

Bruksslitage, en saknar hänkel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd ca 17 - 38 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 034