KAFFEPANNOR, 10 st, koppar, 17-1900-tal.

291181. KAFFEPANNOR, 10 st, koppar, 17-1900-tal.

Höjd 20 - ca 35 cm,
Samtliga individuellt märkta, bland annat Storvik, Gävle, Skutskär.

Bruksslitage, lagningar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 - ca 35 cm,

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 736