VASER, 3 st. Flintgods, Rörstrand, 1800/1900-tal.

291150. VASER, 3 st. Flintgods, Rörstrand, 1800/1900-tal.

Höjd 14-25 cm.

En med genomgående hårspricka, i övrigt krackelering, viss missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14-25 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 586