HÖGHATT, "James Steak, Piccadilly, London". 1800-talets slut.

291134. HÖGHATT, "James Steak, Piccadilly, London". 1800-talets slut.

Höjd 15,5 cm. Diameter/storlek 56 cm. I original ask.

Bruks och åldersrelaterad slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 473