BAS, B2 bas, Hohner, Korea, 1990.

2911224. BAS, B2 bas, Hohner, Korea, 1990.

Röd. 705075. Steinbergerkopia.
Med väska (gigbag).

Gitarrställ ingår EJ.

Bruksslitage. Repor, märken. Gravyr. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Fodral med skador.
Ingen funktionsgaranti lämnas.
Säljes för dödsbos räkning.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Med väska (gigbag).

Gitarrställ ingår EJ.

Säljes för dödsbos räkning.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 1 134