2911224. BAS, B2 bas, Hohner, Korea, 1990.
Röd. 705075. Steinbergerkopia.
Med väska (gigbag).
Gitarrställ ingår EJ.
Bruksslitage. Repor, märken. Gravyr. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Fodral med skador.
Ingen funktionsgaranti lämnas.
Säljes för dödsbos räkning.
Med väska (gigbag).
Gitarrställ ingår EJ.
Säljes för dödsbos räkning.