FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

291064. FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

Bredd 83, djup 80, höjd 70 cm.

Bruksslitage, smärre repor på träramen, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 459