ANDRÉ PRAH. Färglitografi.

ANDRÉ PRAH. Färglitografi.
2910141. ANDRÉ PRAH. Färglitografi.

Komposition med händer. Signerad occh numrerad 60/220 ex. Synlig yta 75x55 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 361