MATSALSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, "Axet", 1900-tal.

291006. MATSALSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, "Axet", 1900-tal.

Stolar, 5 st.
Bord, diameter 109, höjd 75 cm.
Skivor, 3 st á 40 cm.

Märken, repor, fläckar. Skador på tyg.
Sarg lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 5 st.
Skivor, 3 st á 40 cm.

Sarg lös.

Antal besök: 963