KÖKSMASKIN, "Artisan", Kitchen Aid, 2000-tal.

2909759. KÖKSMASKIN, "Artisan", Kitchen Aid, 2000-tal.

Stomme av lackerad metall
Längd 33 cm
Höjd 36 cm.
Diverse tillbehör och manual medföljer.

Bruksslitage
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme av lackerad metall
Längd 33 cm
Höjd 36 cm.

Bruksslitage
Ej funktionstestad.

Antal besök: 715