JOHN FARLEIGH (BRITTISK, 1900-1965) ”NÄBB PILÖRT”.

2909485. JOHN FARLEIGH (BRITTISK, 1900-1965) ”NÄBB PILÖRT”.

John Farleigh (brittisk, 1900-1965)
'Näbb Willow Herb'
signerad och numrerad 2/50 (till nedre marginal), träblock
22,5 x 15 cm (9 ”x 6')

” Artist's Resale Rights (ARR) kan gälla för detta parti'.

allmänna märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

'Näbb Willow Herb'
22,5 x 15 cm (9 ”x 6')

allmänna märken och repor.

Antal besök: 234