TABURETT, Karl Johan-stil, omkring 1900.

290946. TABURETT, Karl Johan-stil, omkring 1900.

Fast stoppad sits.

Handtag med skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fast stoppad sits.

Antal besök: 591