SKRIVBORDSTOL, ek, snurrbar. 1900-talets första hälft.

290937. SKRIVBORDSTOL, ek, snurrbar. 1900-talets första hälft.

Total höjd 83 cm.
Formpressad sits och böjträ.
Metalldel undersits märkt B.M.V.

Bruksslitage. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 83 cm.
Formpressad sits och böjträ.

Bruksslitage. Torrsprickor.

Antal besök: 601