GRISFAT, flintgods, Rörstrand, 18/1900-tal.

290934. GRISFAT, flintgods, Rörstrand, 18/1900-tal.

Längd 39.6 cm.

Bruksslitage. Krackelyr/missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 39.6 cm.

Antal besök: 900