CYKEL, "Trekking", Crescent, herrmodell, 1900-tal.

2909289. CYKEL, "Trekking", Crescent, herrmodell, 1900-tal.

Trekking, STX RC. 7 växlar.
Ram ca 57 cm
Hjulstorlek ca 25 tum
Nyckel till lås medföljer.

Slitage, färgtapp, rost, smuts, skav/märken, hål i sadel.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trekking, STX RC. 7 växlar.
Ram ca 57 cm
Hjulstorlek ca 25 tum
Nyckel till lås medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 569