HELMUT MEISENBURG. blandade medier. Collage i passepartout, signerad & daterad.

290926. HELMUT MEISENBURG. blandade medier. Collage i passepartout, signerad & daterad.

Helmut Meisenburg (arbetar i Open Studio Gleisdreieck, Berlin sedan 2007); litet collage i passe-partout i detta parti. HM 95 signerad där, inskriven a tergo med bladnummer 13 och tidigare försäljningspris. Mått ca.: passepartout 29 x 47,5 cm, collage 10 x 17,5 cm.

Små tecken på lagring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små tecken på lagring.

HannoVerum
Antal besök: 1 393