KONSTGLAS, 4 delar, Kedelv Coquille Flygfors samt Åfors.

290921. KONSTGLAS, 4 delar, Kedelv Coquille Flygfors samt Åfors.

Skålfat, grön dekor, sign Kedelv Flygfors, diameter ca 13 cm.
Skålfat på fot, rosa dekor, sign Kedelv Flygfors, total höjd ca 14,5 cm.
Skål, lila dekor, sign Åfors 1719 Lila, höjd ca 7 cm.
Skål, rosa rekor, sign Coquille Flygfors, längd ca 15,5 cm.

Bruksslitage, repor, tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 609