SØREN EDSBERG. LITOGRAFI. DIPTYK.

2909092. SØREN EDSBERG. LITOGRAFI. DIPTYK.

Ur serien "Livets Vej". Båda signerade, daterade '87 och numrerade 170/300. Likadana bildmått: ca 24 x 18 cm. Rammått: ca 41 x 60,5 cm.

Passepartout något blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Passepartout något blekt.

Antal besök: 363