SPEGEL, Mio, 2000-tal.

SPEGEL, Mio, 2000-tal.
2908954. SPEGEL, Mio, 2000-tal.

Nypris 1700 sek. Ram i trä med genombruten dekor. 92 x 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 754