TAKLAMPA, med tre ljuspunkter, Konsthantverk Tyringe, 1900-talet talets slut.

290895. TAKLAMPA, med tre ljuspunkter, Konsthantverk Tyringe, 1900-talet talets slut.

Etikettmärkt. ektra länkar medföljer. Total höjd ca 53 cm.

Bruksslitage, en arm något böjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806