SEKRETÄR, engelsk stil, 1900-tal.

290879. SEKRETÄR, engelsk stil, 1900-tal.

Ek.
Ca. längd 76, bredd 44, höjd 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Bruksslitage.

Antal besök: 619