SERVISDELAR, Arabia / Gefle samt TELEFON, LM Ericsson, sk Kobra.

29084. SERVISDELAR, Arabia / Gefle samt TELEFON, LM Ericsson, sk Kobra.

Servisdelar, Gefle, "Boston", A.Percy. 19 delar.
Servisdelar, Arabia, "Ali", 4 koppar, 6 fat.
Beige Kobra.

Nagg och missfärgningar. Gummiring på Kobra med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Beige Kobra.

Antal besök: 1 814