BOKHYLLA,7 delar, String stil.

2908238. BOKHYLLA,7 delar, String stil.

5 hyllplan längd ca 80cm bredd ca 25cm
2 svarta sidor längd ca 110cm bredd ca 28cm.

Bruksslitage, finns skador på samtliga hyllplan, repig, jack ,åldersrelaterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 783