OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, Näckrosor, signerad Ester Larsson -53.

290816. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, Näckrosor, signerad Ester Larsson -53.

36,5 x 44,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

36,5 x 44,5 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 305