RITBORD med papper, "SPACIO 100", Kuhlmann, AB Spacio System Malmö, Sverige.

2907833. RITBORD med papper, "SPACIO 100", Kuhlmann, AB Spacio System Malmö, Sverige.

Ställbar höjd och vinkel, underrede i metall
Skala på linjaler 1:1, 1:2,5, 1:5
Maxhöjd 190 cm
Bredd 168 cm
Djup 116 cm.

Bruksslitage, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Maxhöjd 190 cm
Bredd 168 cm
Djup 116 cm.

Bruksslitage, märken, skador.

Antal besök: 1 168