Bland annat:
Bordslampfot, nysilver.
Bordsuppsats nysilver med senare glasinsats.
Högsta tot höjd ca 40 cm.
Slitage. Skador.
Bland annat:
Bordslampfot, nysilver.
Högsta tot höjd ca 40 cm.
Slitage. Skador.