Militaria. Knallhattsväska m/1845. Sverige, 1800-talets mitt.

2907726. Militaria. Knallhattsväska m/1845. Sverige, 1800-talets mitt.

Knallhattsväska för svenskt infanteri m/1845. 1800-talets mitt. Cirka 12 x 6 cm.

Slitage.

Tema

Höstens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Tema

Höstens vapenauktion

Antal besök: 436