JORDGLOB, Räth politiska jordglob, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

290771. JORDGLOB, Räth politiska jordglob, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Höjd: ca 44 cm.

Bruksslitage, lampa ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 44 cm.

Antal besök: 1 052