MATSALSSKÅP, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

290746. MATSALSSKÅP, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Längd 142, bredd 60, höjd 228 cm.

Bruksslitage, skador, omarbetat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 220