Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Modern Teknik & Elektronik
BORDSFLÄKT, Elge VM1S, 1900-talets mitt.
290743. BORDSFLÄKT, Elge VM1S, 1900-talets mitt.
Höjd ca. 38 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 38 cm.
Slitage, repor.
Gomér & Andersson Linköping
694