Lägsta pris 70 EUR
”Berglandschaft”, olja på duk, craquelée, ej signerad, modellerad i pastellfärger.
Mått: 56 x 68 cm utan ram (höjd x bredd i cm) 72 x 84 cm med ram (höjd x bredd i cm).
Inramad Åldersrelaterat tillstånd för bevarande.