MOBILTELEFONER, 8 stycken, 1900/2000-tal.

2907039. MOBILTELEFONER, 8 stycken, 1900/2000-tal.

Nokia, Sony Ericson Motorola och HP
3 laddsladdar medföljer.

Bruksskick, ytslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 laddsladdar medföljer.

Antal besök: 5 529