PLÅTPALJOR, 3 st och PLÅTHINK.

2906971. PLÅTPALJOR, 3 st och PLÅTHINK.

Zink. Längd ca. 28-90 cm.

Slitage, fläckar, bucklor.
Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Zink. Längd ca. 28-90 cm.

Slitage, fläckar, bucklor.
Rost.

Antal besök: 495