GARDINLÄNGDER, fodrade, 2 stycken, lin/chintz, 2000-tal.

2906879. GARDINLÄNGDER, fodrade, 2 stycken, lin/chintz, 2000-tal.

Ca 255 x 125 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 255 x 125 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 495